Gündüz Evden Eve Taşımacılık 02245448541 Mudanya-Bursa

Ofis Taşımacılığı PDF Yazdır E-posta

Gündüz Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat her sektörde gösterdiği başarıyı ofis taşımacılığında da göstererek ofis taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa Gündüz Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat ' ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır, taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak Gündüz Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat  'Müşteri Temsilcisi' ile muhataptır.

Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı kullanılmaktadır. Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.

Tüm bu güvenli hizmete rağmen firmamız tedbiri elden bırakmıyarak taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis Gündüz Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat  ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine Müşteri Temsilcisi tarafından teslim edilecektir.

 

Hakkımızda

Sample Images2006 yılında ikinci el eşya ticareti yapan firmamda  kendi evimi taşırken yaşadığım sıkıntılar ve hizmet yetersizliği evden eve nakliyat hizmeti için gerekli yatırımları yapmama ve evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermeye başlamama neden oldu. Devamı....

Harita'da Biz

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

You are here: Ana Sayfa HİZMETLERİMİZ Ofis Taşımacılığı

evden eve nakliyat