Gündüz Evden Eve Taşımacılık 02245448541 Mudanya-Bursa

Hizmetlerimiz
Fuar Taşımacılığı PDF Yazdır E-posta

Gündüz Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat 'tan yurt içinde fuarlarda yer alan kişi yada kurumlara özel bir hizmet. “TAM ZAMANINDA TESLİM”
Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stant malzemelerini önemli bir titizlikle kurulumu yapılır.

Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar Gündüz Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat'ın deneyimli personeli tarafından aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde yine aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stand malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz.

 Bütün bu çalışmaları hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız. 

 
Ofis Taşımacılığı PDF Yazdır E-posta

Gündüz Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat her sektörde gösterdiği başarıyı ofis taşımacılığında da göstererek ofis taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa Gündüz Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat ' ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır, taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak Gündüz Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat  'Müşteri Temsilcisi' ile muhataptır.

Devamını oku...
 
Banka Taşımacılığı PDF Yazdır E-posta

Banka taşımacılığı için; öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Gündüz Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat 'ın müşteri Temsilcisi ile muhataptır.

Bilgisayar ve buna benzer cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise lift li araçlar vasıtası ile taşınır. 
Gündüz Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat  hep gelecekteki olumlu yada olumsuz olayları düşünerek geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır. sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine Müşteri Temsilcisi tarafından verilecektir. Olası bir hasar durumunda ise banka Gündüz Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat  ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır.

 
Fabrika Taşımacılığı PDF Yazdır E-posta

Gündüz Evden Eve  Taşımacılık ve Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğiim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır.
Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupadan ithal ped graft kağıtlarla ambalajlanarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle taşınır. Standlar sökülür. Diğer tarafta aynı şekilde kurulur.

Stand içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stand içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makinaları için ise Gündüz Evden Eve  Taşımacılık ve Nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.

 
Depolama PDF Yazdır E-posta

Gündüz Evden Eve Nakliyat‘ın müşterilerine sunduğu bir diğer hizmette Depolama hizmetidir.
Eşyalarınızı teslim ederken dikkat etmeniz gereken şey , teslim ettiğiniz firmanın güvenilir olması , eşyalarınızı depoladığı yerin günümüz şartlarına uyması ve eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşı sigortalamasıdır.
Bu bağlamda müşterilerimize , modern sistemlerle donatılmış depolarımızda eşyalarını Gündüz Evden Eve Taşımacılık Nakliyat’a güvenle teslim edebileceklerini belirtmek isteriz.
Depolarımız yangından korunmak için özel güvenlik sistemleri mevcuttur.

 
De Montaj ve Montaj PDF Yazdır E-posta

Gar dolap ve demontaj yapılabilen tüm dolaplar
Çamaşır makinesi
Bulaşık makinesi
Ocak( fırın), avize, kombi,  bağlantılarınızı söküyoruz; yeni evinize bağlantılarını sizin sağlığınız ve güvenliğiniz için ehil kişilere kendiniz yaptırıyorsunuz.

 
Ambalajlama & Paketleme PDF Yazdır E-posta

Ev, Banka, Büro ve Fuar taşımacılığı hizmeti veren firmamız tüm eşyalarınızı hasarsız şekilde en kısa sürede güvenle taşımak için gereken uzmanlık, ekipman ve araçlara sahiptir. Aşağıda eşya gruplarınıza göre nasıl taşıma yaptığımıza ilişkin detaylı bilgiyi bulabilir. Her türlü sorunuz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz

Devamını oku...
 


Hakkımızda

Sample Images2006 yılında ikinci el eşya ticareti yapan firmamda  kendi evimi taşırken yaşadığım sıkıntılar ve hizmet yetersizliği evden eve nakliyat hizmeti için gerekli yatırımları yapmama ve evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermeye başlamama neden oldu. Devamı....

Harita'da Biz

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

You are here: Ana Sayfa HİZMETLERİMİZ

evden eve nakliyat